رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

چراغ استانداری در خدمت به مردم باید پرفروغ باشد


5 دى, 1395 - 12:02 -- روابط عمومی 3
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری:

چراغ استانداری در خدمت به مردم باید پرفروغ باشد

مدیرکل جدید امور اداری و مالی استانداری معارفه شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت : مجموعه استانداری یک دستگاه حاکمیتی است و همیشه باید چراغش روشن باشد و با صلابت و قدرت در راستای خدمات رسانی به مردم فعال باشد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی در آئین معارفه مدیر کل جدید اداری و مالی استانداری افزود : موتور محرکه هر استانی ، استانداری است و کسانی که در این دستگاه حاکمیتی مشغول به خدمت هستند باید با تلاش مضاعف و نوآوری بیشتر در جهت نظارت بهتر و موثر بر دستگاه های اجرایی استان گام بر دارند .
وی با اشاره به اینکه جایگاه استانداری باید یک جایگاه محکم  و فرادست باشد ، تصریح کرد : نقش محوری استانداری در بحث نظارت بسیار مهم است و با توجه به اینکه در آستانه انتخابات هستیم ، این نقش باید پر رنگ تر باشد تا امید را در مردم زنده نگه دارد .
حبیبی ادامه داد : مأموریت و برنامه ریزی اصلی دولت تدبیر و امید ، سامان بخشی به اقتصاد ، معیشت و اشتغال مردم است و این موضوع به عنوان دغدغه اصلی دولت و دولتمردان محسوب می شود .
معاون اقتصادی استاندار توضیح داد : کار استانداری کار پرحجم ، متنوع و سخت است و اداره کل اداری و مالی استانداری به عنوان قلب این دستگاه باید با کنترل و حساسیت های لازم مسائل کلان استان را پیگیری و به سرانجام برساند .
حبیبی اضافه کرد : با توجه به انتخابات پیش رو ، باید ساز و کارهای لازم در جهت تقویت واحدهای زیر نظر استانداری بویژه فرمانداریها و بخشداریها فراهم شود تا مجموعه پرتلاش استانداری در تمام استان بدون دغدغه مقدمات لازم جهت برگزاری یک انتخابات پرشور و نظام مند را انجام دهند .
گفتنی است در پایان این مراسم حکم انتصاب شهرام احمدپور بعنوان مدیرکل جدید امور اداری و مالی استانداری قرائت و تقدیم وی شد .