رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عملکرد اداره کل اداری و مالی نقش تاثیرگذار در تقویت و ارتقاء روحیه پرسنل دارد


16 دى, 1395 - 20:10 -- عابدی
مدیر کل اداری و مالی استانداری:

عملکرد اداره کل اداری و مالی نقش تاثیرگذار در تقویت و ارتقاء روحیه پرسنل دارد

ضرورت سامان بخشی اقتصاد و معیشت کارکنان
مدیر کل اداری و مالی استاندار گفت :عملکرد اداره کل اداری و مالی نقش موثر و مستقیمی در تقویت و ارتقاء روحیه پرسنل داشته و می تواند با عملکرد صحیح خود موجب هرچه نزدیک تر شدن اهداف سازمان و کارکنان را فراهم نماید .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"شهرام احمدپور"مدیر کل اداری و مالی استانداری قزوین در اولین جلسه کمیته رفاه و ورزش استانداری اظهار داشت: ارائه تسهیلات رفاهی برای کارکنان,تلاش جهاد گونه در صرفه جویی هزینه ها ، انضباط در امور اداری و مالی ، افزایش کارائی کارکنان ، جذب نیرو های متعهد و کارآمد و ارتقاء بهره وری از وظایف حساس این اداره کل بعنوان قلب تپنده استانداری می باشد که باید در تمامی امور مد نظر قرار گیرد .

وی افزود : با توجه به محدودیت های مالی که در سطح کشور وجود دارد  مدیران باید از امکانات و ظرفیت های موجود و فضاهای بلا استفاده اداری به صورت بهینه استفاده کنند.

در ادامه احمدپور بر ضرورت حمایت از مسائل رفاه و آسایش کارکنان تاکید و افزود: فراهم نمودن امکانات رفاهی برای کارکنان و خانواده ایشان از اهمیت بالایی برخوردار است .

شهرام احمدپور تصریح کرد: امروزه مشکلات و دغدغه های محیط های اداری بسیار بالاست و از این رهگذر بیش از پیش ورزش مدیران و کارکنان اهمیت یافته است.

وی بیان کرد: تاثیرات روانی ورزش در محیط های اداری و عملکرد کارمندان بسیار بالاست و کارمند سالم کارمند مفیدی برای سازمان است.

ایشان در ادامه افزود: آموزش در حوزه ورزش برای کارمندان مهم و ضروری است و اقدامات اولیه در زمینه هماهنگی مجموعه های ورزش جهت ورزش کارکنان و همچنین استخر شنا تدارک دیده شده است.