رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اولین جلسه کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان تشکیل شد


9 بهمن, 1395 - 15:48 -- عابدی
با حضور احمد پور مدیر کل اداری و مالی استانداری:

اولین جلسه کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان تشکیل شد

اولین جلسه کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان با حضور اعضای این کمیته برگزار گردید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"شهرام احمدپور" مدیر کل اداری و مالی استانداری در اولین جلسه کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان ضمن تاکید بر اهمیت و حساسیت موضوع انتخابات شرح وظایف هر یک از اعضا را تشریح و تبیین کرد.
وی با اشاره به رعایت سه اصل بی طرفی، امانت داری و اجرای مر قانون اظهار داشت : رعایت این سه اصل باید ملاک کار مجریان انتخابات و بالاخص این کمیته باشد.
رییس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابان استان با اشاره به برگزاری دو انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال آینده، اظهار کرد: یکی از زیرساخت‌های مهم برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و شفاف آشنایی متصدیان برگزاری انتخابات با قوانین و مقررات انتخابات است.
احمدپور گفت: دستور شروع انتخابات شوراهای اسلامی در 25 اسفند ماه سالجاری و انتخابات ریاست جمهوری در 22 فروردین ماه 1396 توسط وزیر کشور صادر می شود.
گفتنی است در این نشست مقرر شد وضعیت موجود استان از لحاظ تدارکات و پشتیبانی مورد بررسی قرار گیرد تا در جهت رفع کاستی ها تلاش شود و همچنین موارد پیشنهادی اعضای کمیته مورد بحث و بررسی و تصویب قرار گرفت .
شایان ذکر است ستاد انتخابات استان دارای کمیته های اطلاع رسانی ، حراست و استعلامات ، حقوقی ،فناوری اطلاعات ، مالی و پشتیبانی و  کمیته امنیت به عنوان کمیته های ششگانه اصلی ستاد انتخابات استان محسوب می شوند.